УНІВЕРСАЛЬНА – і для приватного, і для багатоквартирних будинків

*2 місяці безкоштовного користування інтернетом  для тебе і твого сусіда, якого ти привів

**Акція діє, якщо сусід підключився до інтернет-провайдера Nemicom і проплатив абонплату за два місяці за обраним тарифом.

Умови:

В рамках акції кожен існуючий абонент, який порекомендував своєму сусіду підключитися до мережі “NEMIcom”, отримує бонус — 2 місяці безкоштовного інтернету, новий абонент — так само отримує бонус в 2 місяці безкоштовного інтернету за умови, що новий абонент підключається до інтернет-провайдера Nemicom і проплатив абонплату за два місяці по обраному тарифу.

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, підключених на момент подачі заяви на включення та приватних будинків, що перебувають у  зоні покриття компанії Nemicom.

Підтвердженням рекомендації по акції  «Інтернет для сусіда» служить повідомлення нового щойно підключеного абонента по телефону оператором компанії Nemicom  інформації про людину, яка йому рекомендувала підключитися (прізвище, адреса).

Обмеження:

При розірванні договору, нараховані місяці анулюються, незалежно від давності їх нарахування.

Не приймаються звернення,які  подані пізніше ніж через  3 три днів від дня підключення.

Новий абонент може взяти участь в програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь в програмі в якості існуючого абонента, рекомендуючи підключитися сусідам.

У програмі «Інтернет для сусіда» не беруть участі нові абоненти, будинки яких на момент укладення договору не підключені до мережі NEMIcom.