Тариф «VIP» *

Швидкість доступу до українського інтернету – 1000 мбіт/с
Швидкість доступу до світового інтернету – 1000 мбіт/с
Кредит довіри – 6 днів
Користуйтесь інтернетом компанії Nemicom 6 днів навіть після прострочення платежу
Безкоштовне налаштування — 0 грн
Безкоштовне налаштування обладнання (тільки у сервісному центрі)
Техпідтримка — 24/7
Технічна підтримка компанії Nemicom працює цілодобово та без вихідних
При сплаті за акцією «10+2» вартість тарифу на місяць – 300 гривень

Тарифний план «VIP» дозволяє використовувати домашній інтернет зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с* . Створений для користувачів, які мають бажання використовувати можливості домашнього інтернету на 100%.
«VIP» для найвибагливіших! Він допоможе стабільно передавати великий обсяг інтернет-трафіку та використовувати виділену IP-адресу. Це ідеальне рішення для геймерів, відеоблогерів, веб-дизайнерів.Також тарифний план «VIP» оптимально підійде для віддаленої роботи, тривалих аудіо та відеоконференцій.
*УВАГА!
Хочемо нагадати, що відповідальність за якість та швидкість послуги НЕ ЗАВЖДИ залежить тільки від провайдера. Компанія Nemicom постійно модернізує обладнання на своїх вузлах та в будинках, слідкує за завантаженістю каналів, а при підключенні використовує лише якісне обладнання, кабель та інші матеріали. Але на швидкість та безперебійність інтернету впливають й інші чинники Наприклад, відсутність світла, перепади напруги в енергомережах. Але найчастіше — домашнє мережеве обладнання абонента – РОУТЕР та МЕРЕЖЕВІ АДАПТОРИ в пристроях. Не забувайте, що швидкість на вході в вашу квартиру може бути 100, 500 або 1000 мбіт/сек, однак через старенький або несправний роутер цей потік інформації пройти просто не здатний і ви отримуєте на своєму комп’ютері швидкість удвічі меншу, Що робити? Звичайно, поміняти обладнання на сучасніше та потужніше. Якщо потрібно підказати на яке саме, телефонуйте нам, у техпідтримку компанії Nemicom, завжди підкажемо і допоможемо.
Окрім того, на швидкість інтернету впливає наявність того чи іншого програмного забезпечення на ваших домашніх пристроях, відсутність на вашому комп’ютері антивірусу, величезна кількість відкритих одночасно програм та застосунків, приховані шкідливі програми, які могли з’явитися під час перегляду сумнівних сайтів.
Однак є ще параметри, які не залежать ні від провайдера, ні від абонента. Це — потужність і завантаженість серверів в інтернеті, якість ліній зв’язку, що перебувають за межами мережі провайдера (наприклад, міжконтинентальний кабель на дні Атлантичного океану), а у випадку з wi-fi – перешкоди від інших мереж wi-fi і побутових приладів, товщини стін та дверей.
**УВАГА! Швидкість «Елітного» НЕ підходить для Wi-Fi роутерів з пропускною здатністю до 500 мбіт/с. З цього приводу фахівці техпідтримки компанії Nemicom завжди вас залюбки проконсультують.