Тариф «ЕЛІТНИЙ» *

Швидкість доступу до українського інтернету – 500 мбіт/с
Швидкість доступу до світового інтернету – 500 мбіт/с
Кредит довіри – 6 днів
Користуйтесь інтернетом компанії Nemicom 6 днів навіть після прострочення платежу
Безкоштовне налаштування — 0 грн
Безкоштовне налаштування обладнання (тільки у сервісному центрі)
Техпідтримка — 24/7
Технічна підтримка компанії Nemicom працює цілодобово та без вихідних
При сплаті за акцією «10+2» вартість тарифу на місяць –250 гривень

Тарифний план «Елітний» пропонує інтернет зі швидкістю до 500 мбіт/с*. Тариф призначений для просунутих користувачів, які використовують всі мультимедійні можливості мережі: онлайн перегляди і завантаження відео, використання аудіофайлів з високою роздільною здатністю. Оптимально принагодиться тим, хто працює в дистанційному режимі, захоплюється онлайн-іграми, взаємодіє зі значними обсягами інформації.
*УВАГА!
Хочемо нагадати, що відповідальність за якість та швидкість послуги НЕ ЗАВЖДИ залежить тільки від провайдера. Компанія Nemicom постійно модернізує обладнання на своїх вузлах та в будинках, слідкує за завантаженістю каналів, а при підключенні використовує лише якісне обладнання, кабель та інші матеріали. Але на швидкість та безперебійність інтернету впливають й інші чинники Наприклад, відсутність світла, перепади напруги в енергомережах. Але найчастіше — домашнє мережеве обладнання абонента – РОУТЕР та МЕРЕЖЕВІ АДАПТОРИ в пристроях. Не забувайте, що швидкість на вході в вашу квартиру може бути 100, 500 або 1000 мбіт/сек, однак через старенький або несправний роутер цей потік інформації пройти просто не здатний і ви отримуєте на своєму комп’ютері швидкість удвічі меншу, Що робити? Звичайно, поміняти обладнання на сучасніше та потужніше. Якщо потрібно підказати на яке саме, телефонуйте нам, у техпідтримку компанії Nemicom, завжди підкажемо і допоможемо.
Окрім того, на швидкість інтернету впливає наявність того чи іншого програмного забезпечення на ваших домашніх пристроях, відсутність на вашому комп’ютері антивірусу, величезна кількість відкритих одночасно програм та застосунків, приховані шкідливі програми, які могли з’явитися під час перегляду сумнівних сайтів.
Однак є ще параметри, які не залежать ні від провайдера, ні від абонента. Це — потужність і завантаженість серверів в інтернеті, якість ліній зв’язку, що перебувають за межами мережі провайдера (наприклад, міжконтинентальний кабель на дні Атлантичного океану), а у випадку з wi-fi – перешкоди від інших мереж wi-fi і побутових приладів, товщини стін та дверей.
**УВАГА! Швидкість «Елітного» НЕ підходить для Wi-Fi роутерів з пропускною здатністю до 100 мбіт/с. З цього приводу фахівці техпідтримки компанії Nemicom завжди вас залюбки проконсультують.