Наші клієнти часто запитують, чи підключає Nemicom телебачення?
Наразі не підключаємо. Просто не вбачаємо в цьому сенсу. Раніше, після відключення аналогового телебачення, ми надавали послуги IPTV. Це коли інтернет-провайдер за допомогою інтернет-з’єднання та спеціального маршрутизатора давав можливість абонентам дивитися 30-40 каналів у цифровій якості. Пакети інтернет+телебачення були дорожчими за звичайний інтернет. Так, на них був попит, але він практично зник, коли на ринок вийшли медіасервіси SMART-TV. Сьогодні вони вже перетворились у мультимедійні окремі сервіси, які надають широкий спектр послуг – телебачення, кіно, підкасти, відеоблоги, аудіокниги.
В Україні є кілька таких медіасервісів. Двоє з них є партнерами компанії Nemicom. Це TRINITI-TV та MEGOGO. Кожен з наших партнерів має свій перелік послуг, свої тарифи на підключення. Маючи 100 мегабітну швидкість інтернету можна без побоювань користуватися їхніми послугами. Дивитися від 200 і більше телевізійних каналів, переглядати нові та улюблені старі фільми (колекції обох медіасервісів налічують тисячі кінострічок), слухати аудіокниги, слідкувати за улюбленими блогерами.
Кожен з чих медіасервісів крутий, має свої тарифи, знижки, програму лояльності та часто оголошує акційні пропозиції. Цінова категорія приблизно однакова. В залежності від кількості телеканалів та фільмів. Але у кожного сервіса є стартовий пакет. У МEGOGO він розрахований на два тижні. У TRINITY на 15 днів.
📌Якщо ви забажаєте підключитися до цих сервісів і спробувати “поюзати” їх, Nemicom проконсультує вас і допоможе. Є два варіанти підключитися. Обидва рівнозначні по ціні. Перший – напряму працювати з сервісами. Другий – через нас.
✅У першому випадку ви всі налаштування робите самі і індивідуально сплачуєте абонплату безпосередньо цим медіаплатформам. В разі непорозумінь, технічних негараздів та інших нюансів так само особисто комунікуєте з їхньою техпідтримкою.
✅Другий варіант – ви сплачуєте за послугу нам і в разі її некоректної роботи ми вирішуємо всі проблемні питання. Ціна, повторюємо, обох варіантів буде однаковою.
Телефони нашої техпідтримки для консультації не змінилися –
☎️(044) 580 8500
☎️(073) 580 8500
☎️(066) 670 5651
А це – посилання на сервіси:
МEGOGO https://megogo.net/ua
TRINITY https://trinity-tv.net/

Nemicom телебачення