Тариф «СТАНДАРТ»*

Швидкість доступу до українського інтернету  – 100 мбіт/с

Швидкість доступу до світового інтернету – 60 мбіт/с

Кредит довіри – 6 днів

Користуйтесь інтернетом компанії Nemicom 6 днів навіть після прострочення платежу

Безкоштовне налаштування — 0 грн

Безкоштовне налаштування обладнання (тільки у сервісному центрі)

Техпідтримка — 24/7

Технічна підтримка компанії Nemicom працює цілодобово та без вихідних

При сплаті за акцією «10+2» вартість тарифу на місяць – 133 гривень

Тарифний план «СТАНДАРТ» дозволяє підключити домашній інтернет зі швидкістю передачі даних до 100 мбіт/с по Україні та 60 мбіт/с по світу.  Вказаної швидкості цілком достатньо  для використання соціальних мереж та YouTube, онлайн сплати за комунальні послуги та здійснення інтернет-замовлень у будь-яких онлайн магазинах України та світу, перегляду новин та дистанційного навчання.

*УВАГА!

Хочемо нагадати, що відповідальність за якість та швидкість послуги НЕ ЗАВЖДИ залежить тільки від провайдера. Компанія Nemicom постійно модернізує обладнання на своїх вузлах та в будинках, слідкує за завантаженістю каналів, а при підключенні використовує лише якісне обладнання, кабель та інші матеріали. Але на швидкість та безперебійність інтернету впливають й інші чинники Наприклад, відсутність світла, перепади напруги в енергомережах. Але найчастіше —  домашнє мережеве обладнання  абонента – РОУТЕР та МЕРЕЖЕВІ АДАПТОРИ в пристроях. Не забувайте, що швидкість на вході в вашу квартиру може бути 100, 500 або 1000 мбіт/сек, однак через старенький або несправний роутер цей потік інформації пройти просто не здатний і ви отримуєте на своєму комп’ютері швидкість удвічі меншу, Що робити? Звичайно, поміняти обладнання на сучасніше та потужніше. Якщо потрібно підказати на яке саме, телефонуйте нам, у техпідтримку компанії Nemicom, завжди підкажемо і допоможемо.

Окрім того, на швидкість інтернету впливає наявність того чи іншого програмного забезпечення на ваших домашніх пристроях, відсутність на вашому комп’ютері антивірусу, величезна кількість відкритих одночасно програм та застосунків, приховані шкідливі програми, які могли з’явитися під час перегляду сумнівних сайтів.

Однак є ще параметри, які не залежать ні від провайдера, ні від абонента. Це — потужність і завантаженість серверів в інтернеті, якість ліній зв’язку, що перебувають за межами мережі провайдера (наприклад, міжконтинентальний кабель на дні Атлантичного океану), а в випадку з wi-fi – перешкоди від інших мереж wi-fi і побутових приладів, товщини стін та дверей.