В якості винагороди за активність введена додаткова система бонусів, бонуси можна обміняти на цінні призи:
за 1 абонента (1 бонус) — 100 грн. на рахунок,
за 5 абонентів (5 бонуси) — USB флеш-накопичувач,
за 10 абонентів (10 бонусів) — бездротовий маршрутизатор ASUS або TP-LINK,
за 15 абонентів (15 бонусів) — 22 дюймовий FullHD монітор ASUS.

Бонуси для обміну на призи нараховуються всіх наведених абонентів незалежно від вартості тарифного плану на який включається новий абонент.
Призи видаються тільки за умови, якщо всі нові абоненти активні на момент звернення.

Умови:
В рамках акції кожен існуючий абонент, який порекомендував своєму знайомому або родичу підключитися до мережі «NEMIcom«, отримує бонус — 100 гривень на рахунок, новий абонент — так само отримує бонус в розмірі 100 гривень на свій абонентський рахунок за умови, що новий абонент підключається на тариф не менше 120 грн/місяць.
В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, підключених на момент подачі заяви на включення.
В акції не беруть участь гуртожитки, приватні будинки і жителі багатоквартирних будинків, не підключених до мережі на момент подачі заяви на включення.
Підтвердженням рекомендації по програмі «Приведи друга» служить рекламний буклет з номером договору і прізвищем існуючого абонента, за рекомендацією якого виконується включення нового абонента.
Після успішної реєстрації та створення договору кошти будуть зараховані на баланс користувача автоматично.

Обмеження:
Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені до іншого абонента.
При розірванні договору, нараховані акцйні кошти анулюються незалежно від давності їх нарахування.

Новий абонент може взяти участь в програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь в програмі в якості існуючого абонента, рекомендуючи підключитися друзям, родичам, знайомим.
У програмі не можуть брати участь клієнти, які були підключені дилерами компанії, вони можуть брати участь в програмі тільки як існуючого абонента.
Флаєр подається абонентом до укладення договору, будь-які звернення після укладення договору не розглядаються і не задовольняються.
У програмі «Приведи друга» не беруть участь нові абоненти, будинки яких на момент укладення договору не підключені до мережі «NEMIcom«.
Крім того забороняється нараховувати гроші і бонуси, якщо квартира до цього була підключена до мережі «NEMIcom«.